سامانه پیام کوتاه شتاب

سامانه پیام کوتاه شتاب، نرم افزاری کاملا تحت وب جهت ارسال، دریافت و مدیریت پیام های کوتاه (SMS)، فکس، ایمیل و ... می باشد. کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار یا تجهیزات جانبی می‌توانند از تمامی امکانات این سامانه جهت اطلاع رسانی، تبلیغات و همچنین مکانیزه شدن روند کاری خود بهره مند شوند. در نتیجه تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌توانید به سامانه پیام کوتاه شتاب دسترسی داشته باشید.

کاربرد های سامانه پیام کوتاه شتاب

سامانه پیام کوتاه شتاب دارای کاربرد های فراوانی است که به کارگیری امکانات این سامانه در کسب و کارها نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت. از جمله مزایای استفاده و به کارگیری امکانات سامانه پیام کوتاه شتاب، برند سازی، جلب اعتماد مشتریان و مکانیزه شدن روند های کاری خواهد بود. ارسال اخبار مهم، اطلاعیه ها، رویداد ها، ارسال منطقه ای، برگزاری نظر سنجی پیامکی، آزمون، مسابقه و ... می تواند باعث اعتماد سازی بیشتر، افزایش تعامل با مشتریان و همچنین افزایش تعداد مشتریان شود. علاوه بر این امکانات دیگری همچون سیستم نوبت دهی هوشمند، ارسال فکس هوشمند، منشی سامانه و ... علاوه بر بهبود و سهولت در خدمات رسانی باعث مکانیزه شدن روند کاری نیز خواهد شد.

کاربرد های سامانه پیام کوتاه شتاب

نسخه آنلاین دمو

شرکت شتاب تک در راستای اطمینان متقاضیان و مشتریان از امکانات سامانه پیام کوتاه شتاب و همچنین اطمینان از خدمات مطلوب شرکت شتاب تک، نسخه دمو سامانه پیام کوتاه خود را در اختیار کاربران قرار می دهد.


کاربران این سامانه می توانند قبل از خرید نهایی، با مشاهده ی نسخه ی دمو آنلاین، به بررسی امکانات سامانه و چگونگی عملکرد آن بپردازند و سپس با توجه به امکانات مورد نیاز خود نسبت به سفارش سامانه پیام کوتاه اقدام نمایند.

نسخه آنلاین دمو