طراحی وب سایت مدرن، کارآمد و کاربر پسند

استفاده از آخرین روش های استاندارد کد نویسی

پشتیبانی از تمامی مرورگرها و سرعت بالای بارگزاری صفحات وب سایت از ویژگی های مهم در طراحی سایت می باشند، شرکت شتاب تک با استفاده از متدهای نوین کد نویسی این مهم را برای سفارش دهندگان سایت فراهم می سازد تا با افزایش سهولت استفاده از وب سایت، رضایت کاربران را به دنبال داشته باشد.

طراحی وب سایت مدرن با رعایت استانداردهای روز

طراحی وب سایت به همراه زیبایی قالب گرافیکی و سهولت استفاده، نقش به سزایی در جذب کاربران و مخاطبان وب سایت دارد. در همین راستا شرکت شتاب تک با نوآوری و به کارگیری استانداردهای روز، وب سایتی مدرن، زیبا و کارآمد پیاده سازی نموده تا کاربران، تجربه ای مطلوب در استفاده از وب سایت طراحی شده داشته باشند.

طراحی وب سایت مدرن

نمایش وب سایت بر روی تمامی دستگاه ها (Responsive Design)

طراحی وب سایت به صورت واکنش گرا یا ریسپانسیو (Responsive) باعث می‌شود تا کاربران وب سایت بتوانند بدون وابستگی به نوع دستگاه خود و یا سایز نمایشگر، وب سایت طراحی شده را مرور و از امکانات آن بهره مند شوند. این نوع طراحی موجب در دسترس بودن همیشه ی وب سایت خواهد گشت که نتیجه ی آن افزایش کاربران وب سایت نیز خواهد بود.

نمایش وب سایت بر روی تمامی دستگاه ها

ارائه پنل مدیریت وب سایت

پنل مدیریت وب سایت، امکاناتی کامل جهت به روز رسانی و مدیریت محتوای وب سایت، در اختیار مدیران سایت قرار می دهد که در این پنل مدیریت امکان استفاده از محیط کد نویسی و همچنین محیط بصری (Visual) وجود دارد. علاوه بر این پنل مدیریت را می توان به چندین زبان ارائه نمود.

ارائه پنل مدیریت وب سایت

نمایش وب سایت در صفحه اول گوگل!

پس از اتمام طراحی و راه اندازی وب سایت به صورت کامل، می توانید بدون صرف مدت زمان طولانی با انتشار تبلیغ در گوگل (Google Adwords)، وب سایت خود را در صفحه اول جستجوی گوگل قرار دهید. در همین راستا اگر به دنبال بازدید کننده هایی جدید برای افزایش فروش و مطرح کردن کسب و کارتان هستید، شرکت شتاب تک با انتشار تبلیغ وب سایت شما در گوگل (Google Adwords) می تواند هزاران بازدید کننده را به وب سایت شما هدایت نماید.

نمایش وب سایت در صفحه اول گوگل!
تبلیغ در گوگل

پلن شماره یک تبلیغ در گوگل هدیه ما به شماست

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط شرکت شتاب تک، امکان یک بار استفاده از بسته شماره یک تبلیغ در گوگل را به صورت رایگان دارا می باشند.

اطلاعات بیشتر

برخی از نمونه وب سایت های طراحی شده توسط شتاب تک

بهینه سازی وب سایت seo

رتبه سایت در نتایج جستجو

استاندارد های پیاده سازی وب سایت جهت بهبود سئو (SEO) سایت، یکی از ویژگی های مهم می باشد که در رتبه وب سایت در نتایج موتور های جستجو مانند گوگل، بینگ و ... تاثیر به سزایی دارد. در همین راستا شرکت شتاب تک در حین پیاده سازی وب سایت ها با رعایت استانداردهای ذکر شده تلاش می نماید تا رتبه وب سایت در نتایج جستجو افزایش نماید.

بهینه سازی وب سایت (SEO)

برای به دست آوردن جایگاهی مناسب در صفحه اول گوگل باید وب سایتی بهینه از نظر اصول کدنویسی و محتوای آن داشت. در همین راستا شرکت شتاب تک در مرحله اول با رعایت اصول کد نویسی در وب سایت های طراحی شده خود این مهم را فراهم می سازد تا موتور های جستجو به شناسایی وب سایت بپردازند و در مرحله بعد با رعایت نکاتی خاص اعم از سرعت بارگذاری صفحات، ساختار صفحات، محتوای وب سایت و ... به بهینه سازی وب سایت مورد نظر می پردازد که نتیجه ی رعایت این نکات بهبود رتبه وب سایت در نتایج جستجو می باشد.

اطلاعات بیشتر
پکیج کامل شتاب

شرکت شتاب تک پکیجی کامل از خدمات خود در اختیار سفارش دهندگان وب سایت قرار می دهد تا کاربران بتوانند تمامی ملزومات یک وب سایت را اعم از دامنه، هاست، وب سایت، بهینه سازی (سئو)، نسخه موبایل، تبلیغ در گوگل، نرم افزار موبایل و سامانه پیام کوتاه در اختیار داشته باشند. از مزیت های استفاده از این پکیج بهره وری از تمامی امکانات شتاب تک به صورت کاملا یکپارچه و پشتیبانی همه جانبه از امکانات درخواستی کاربران می باشد.

تفاوت وب سایت واکنش گرا و نسخه موبایل

نسخه موبایل که روش قدیمی تری نسبت به وب سایت واکنش گرا (Responsive) می باشد، یک نسخه ی اختصاصی از سایت است که به صورت جداگانه طراحی و ساخته می شود به این ترتیب اگر کاربری قصد ورود به وب سایت را داشته باشد، در مرحله اول وب سایت به بررسی دستگاه مورد استفاده کاربر می پردازد. به عنوان مثال اگر کاربر با یک موبایل قصد ورود به وب سایت را داشته باشد نسخه موبایل برای وی نمایش داده می شود و در صورتی که کاربر با کامپیوتر شخصی قصد ورود به وب سایت را داشته باشد، نسخه دسکتاپ نمایش داده می شود. نسخه موبایل ممکن است با وب سایت تفاوت های کلی داشته و از امکانات متفاوتی برخوردار باشد.

اما استفاده از وب سایت واکنش گرا یا همان ریسپانسیو (Responsive) که روشی نوین در طراحی وب سایت می باشد، همان وب سایت طراحی شده را متناسب با سایز نمایشگر دستگاه کاربر نمایش می دهد. بدین ترتیب در طراحی واکنش گرا (Responsive)، نحوه ی نمایش سایت در سایزهای مختلف متفاوت است در نتیجه تفاوتی نخواهد داشت که کاربران با یک موبایل کوچک یا یک تبلت وارد وب سایت شوند و به بررسی بپردازند.

تفاوت وب سایت واکنش گرا و نسخه موبایل

تکنولوژی های به کار رفته:

 • webdesign tech ajax
 • webdesign tech bootstrap
 • webdesign tech css
 • webdesign tech font-awesome
 • webdesign tech html
 • webdesign tech jquery
 • webdesign tech js
 • webdesign tech json
 • webdesign tech modernizr
 • webdesign tech mysql
 • webdesign tech php
 • webdesign tech xml