درباره وب سایت پردازشگران صنایع لیزری آب و نور

p>شرکت بین المللی پردازشگران صنایع لیزری آب و نور ، به منظور تامین و فراهم نمودن گوشه ای از نیازهای جوامع شهری و مهیا نمودن فضاهای با نشاط و پر طراوت و نوآوری و ارائه خدمات نوین تفریحی و رفاهی و ایجاد جاذبه های شهری مطابق با تکنولوژیهای روز و بهبود روابط هر چه بهتر و بیشتر بین شهر و شهروندان در سال 1381 تاسیس گردید و بعنوان پیشگام و اولین شرکت ، تکنولوژی ساخت و اجرای آبنماهای موزیکال را وارد کشور نموده و اولین آبنمای موزیکال کاملأ حرفه ای را در بوستان آزادگان تهران اجرا نمود.

این شرکت ،با داشتن کادری مجرب و متخصص و سابقه همکاری طولانی مدت با چندین شرکت آمریکائی و اروپائی و آسیائی و با بکارگیری از آخرین فن آوریهای روز دنیا در زمینه ارائه خدمات رفاهی و تفریحی ، مطابق با نیازها و سلیقه ها و فرهنگ های نقاط مختلف داخل و خارج از کشور آماده خدمت به مردم می باشد.

حاصل زحمات و تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت ، اجرای ده ها پروژه بزرگ ملی در زمینه آبنماهای موزیکال می باشد. امیدواریم با ارائه خدمات و تولیدات خود ، بستری مناسب برای استفاده مردم از زیبائیها و جاذبه های محیط شهری فراهم نمائیم .

مشخصات وب سایت پردازشگران صنایع لیزری آب و نور

نام وب سایت:پردازشگران صنایع لیزری آب و نور

نوع وب سایت:ویترینی

آدرس وب سایت:www.water-lightco.com

زمینه فعالیت:خدمات و تجهبزات آبنمای دیجیتال

امکانات:واکنش گرا ( Responsive ) بخش خدمات و محصولات، برچسب گذاری خدمات و محصولات، چاپ محتوای خدمات و محصولات، نمایش تعداد دفعات مشاهده خدمات و محصولات، تغییر اندازه فونت توسط کاربر، گالری انحصاری تصاویر خدمات و محصولات، نمایش موارد مرتبط به خدمات و محصولات، اخبار، بخش مقالات، کاتالوگ آنلاین، نمایشگاه خودکار محصولات محبوب، نمایشگاه خودکار خدمات محبوب، گالری فیلم،