درباره وب سایت شرکت فولاد صنعت

ارائه کننده ی آهن آلات و تجهیزات ساختمانی

شرکت مهندسی بازرگانی فولاد صنعت قوام مفتخر است با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه تامین، فروش و واردات و صادرات، وارد عرصه سازندگی در صنعت فولاد کشور شده است. در حال حاضر این شرکت یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید و تامین لوله های فولادی می باشد.

شرکت بازرگانی فولاد صنعت با هدف ارتقاء و گسترش سطح فعلی فعالیت های تجاری و تکنولوژیک با شرکتهای معتبر بین المللی در قالب های مختلف سرمایه گذاری مشترک (Joint Venture) و قراردادهای لیسانس همکاری دارد.

شرکت بازرگانی فولاد صنعت، با تامین و توسعه محصولات و ارائه خدمات پشتیبانی با اعتقاد به ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان از طریق توسعه پیوسته و پایدار و ارائه محصولات و پیشرو با تکیه بر نیروهای انسانی دانا و همچنین استفاده از دانش و فن آوری سرآمد ، ماموریت خود را تسلط بر بازارهای داخلی و حضور هدفمند در بازارهای جهانی از طریق ارائه خدمات متمایز و به موقع همراه با جلب رضایت ذینفعان می داند.

مشخصات وب سایت شرکت فولاد صنعت

نام وب سایت: شرکت فولاد صنعت

نوع وب سایت:خدماتی

آدرس وب سایت:www.fooladsanat.com

زمینه فعالیت:آهن آلات و تجهیزات ساختمانی

امکانات:واکنش گرا ( Responsive )، بنر اسلاید شو، جستجو، بخش محصولات، برچسب گذاری محصولات، محصولات مرتبط، امکان چاپ محتوای محصولات، نمایش تعداد دفعات مشاهده محصول، امکان تغییر اندازه فونت توسط کاربر، فرم تماس، نقشه تماس