درباره وب سایت برد اسکن

شرکت برد اسکن فعالیت خود را از سال 1383 با هدف تولید نرم افزار های فروشگاهی و همچنین ارائه تجهیزات فروشگاهی مختلف آغاز نموده است و در حال حاضر با گذشت 1 دهه از فعالیت شرکت برد اسکن تعداد کاربران محصولات این شرکت بیش از 50،000 واحد می باشد.

هم اکنون خانواده گروه برد اسکن شامل حدود 100 نفر در سراسر کشور می باشد که این تعداد شامل 2 دفتر اصلی، 30 دفتر نمایندگی و بیش از 100 مرکز فروش فعال در سراسر کشور است.

در طول این مدت شرکت برد اسکن موفق به کسب گواهینامه ها و همچنین افتخارات متعددی شده است که به دست آوردن هر یک آنها مایه ی افتخار خانواده بزرگ برد اسکن و همچنین صنعت تولید نرم افزار کشور می باشد.

مشخصات وب سایت برد اسکن

نام وب سایت:برد اسکن

نوع وب سایت:فروشگاهی

آدرس وب سایت:www.boardscan.com

زمینه فعالیت:تجهیزات فروشگاهی

امکانات:واکنش گرا ( Responsive )، چت آنلاین، بخش فروشگاه، نمایش سریع محصول، نمایش تصاویر بزرگ محصول، لیست علاقه مندی ها، مقایسه محصولات، فیلتر پیشرفته محصولات، برچسب گزاری محصولات، حالت نمایش جدولی، حالت نمایش لیستی، اشتراک گزاری محصول در شبکه های اجتماعی، جدیدترین و پرفروشترین محصولات، بخش دانلود، بخش اخبار، بخش مقالات، خبرنامه پیشرفته، انجمن پیشرفته کاربران، نمایش اخبار و مقالات به صورت اسلاید شو، فرم همکاری با قابلیت دریافت فایل، نقشه تماس، فرم تماس،