سه شنبه, 21 آذر 1396

شتاب تک در نمایشگاه قطعات خودرو

شتاب تک در نمایشگاه قطعات خودرو

نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می‌باشد که در تاریخ 22 لغایت 25 آبان ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه که با هدف ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد، با حضور بسیاری از قطعه سازان داخلی و همچنین قطعه سازانی از کشورهای چین، کره جنوبی، هند، آلمان، ایتالیا، ژاپن، فرانسه برگزار شد.

در همین راستا شرکت شتاب تک که مورد حمایت شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو با نام ساپکو می باشد، در این نمایشگاه شرکت نمود و با نمایش نمونه‌ی شبیه سازی شده خودروی دنا، توانست نظر بسیاری از نهادها و بازدیدکنندگان را به خود جلب نماید. نمایش فیزیکی و مجازی ماژول های 16 گانه خودرو و تشریح سیستم ارزیابی جامع سازندگان از جمله هدف‌های ساپکو برای حضور در این نمایشگاه بود، که با همکاری شرکت شتاب تک در این حوزه و با استفاده از شبیه سازی سه بعدی تعاملی، این هدف به خوبی مورد دستیابی قرار گرفت.

جهت آشنایی بیشتر با شبیه سازی سه بعدی تعاملی می‌توانید به صفحه "شتاب شبیه ساز" مراجعه نمایید و به بررسی این طرح نوآورانه که به صورت انحصاری در ایران انجام می‌شود، بپردازید.